/Files/images/01 - копия.jpg

Історія нашого садочка


Дитячий садок – це країна дитинства де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.
Дошкільний навчальний заклад № 2 «Ромашка» (ясла-садок комбінованого типу,комунальної власності) управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради розпочав свою роботу з листопада 1962 року. Було відкрито 6 груп.З 1980 року і по цей час в ДНЗ функціонує 8 груп в яких виховується 196 дітей віком від 2 до 7 років.

/Files/images/1 - копия.jpg
Всі організаційні роботи з будівництва та відкриття дитячого садочка проводила Коваленко Ганна Василівна.
З 1989 року і по цей час очолює колектив досідчений педагог, мудрий керівник, Буймова Ніна Антонівна. За цей час відбулося багато змін в діяльності ДНЗ: у 1989 році відкрилая ясельна-санаторна група , з 1992 року колектив перейшов на україномовний режим, відкриті дві логопедичні групи, введена посада практичного психолога. Педагогічний колектив працював за програмою «Малятко», у 2010-2012роках за програмою «Я у Світі», «Впевнений старт», з 2013 за програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина"
/Files/images/2 - копия.jpg


Багато знань, сил, здоровя віддали наші ветерани: Макаренко І.Т., Третяк С.І., Еременко Р.П., Кундиус Е.А., Рашківська Н.С., Яценко В.І., Буймова Н.А., Коврига Т.Г.,Філіпова Л.С.,Мовчанюк Г.О.,Чорний І.Я.,Чорна Н.О.


/Files/images/15 - копия.jpgУ квітні 1995 року у дошкільному закладі проходив перший творчий звіт серед дошкільних установ м. Фастова.

Свято проходило під девізом: «Ми малі та всі ми друзі, ми – одна /Files/images/12 - копия.jpgродина.А найбільша наша мати – Рідна Україна».


З 2001 року колектив нашого садочка розпочав відмічати 22 квітня Міжнародний день Землі.В цей день проходить тематичне заняття на тему: «Ми любимо тебе наша рідна Земле» та проводиться акція «Посади дерево»
/Files/images/День землі1.jpg/Files/images/День землі.jpg


Підготовка дітей до навчання у школі – це комплексне завдання, що постає перед педагогами дошкільних закладів та вчителями загальноосвітніх шкіл. Наш колектив налагодив тісну співпрацю з початковою ланкою шкіл міста. Декілька років на базі ДНЗ працювали перші класи ЗОШ № 5, ЗОШ № 1, ЗОШ № 4. Педагоги та вчителі проводили спільні семінари та свята. ЗОШ № 5 «Свято гри та іграшки», тематичне заняття на тему: «Я маленький українець» вихованці ДНЗ та учні першого класу ЗОШ № 1.
/Files/images/школа 3.JPG/Files/images/школа.jpg/Files/images/школа1.jpg


З 2006 року педагогічний колектив ДНЗ розпочав роботу з вивчення та впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в навчально-виховний процес. За цей час зібрано та виготовлено багато цікавого матеріалу, дидактичних посібників, проведені відкриті заходи, створена «Кімната казкових мрій», розроблені програма з марально-етичного виховання, орієнтовне тематичне планування з екологічного виховання, методичні рекомендації щодо використання спадщини В.О.Сухомлинського в умовах сучасного ДНЗ.
/Files/images/2006 (2).JPG/Files/images/2006 (1).JPG


В 2009 році ДНЗ визнано атестованимза високим рівнем з відзнакою.
/Files/images/2009.jpg


У 2012 році наш дошкільний заклад святкував свій 50-річний ювілей. На свято завітало багато гостей, ветеранів, випускників та спонсорів. Вихованці ДНЗ підготували святковий концерт. Міський голова разом з представниками управління освіти урочисто відкрили новий з сучасним обладнанням харчоблок дошкільного закладу.
/Files/images/50.JPG


З 2013 року педагоги ДНЗ розпочали впроваджувати в навчально-виховний процес нові сучасні технології. В лютому 2013 року на базі нашого садочка Міжнародним науково-методичним центром перспективного педагогічного досвіду проводився семінар-практикум для педагогів міста з впровадження освітньої розвиваючої технології «Радість розвитку». Члени творчої групи ДНЗ пройшли навчання, отримали сертифікати та почали працювати над вивченням та впровадженням психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною.

Колектив ДНЗ в своїй роботі керується порадами видатного педагога В.О.Сухомлинського:

«Хороший педагог – це насамперед людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, вірить у те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця радощі і прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що й сам він був дитиною».
Кiлькiсть переглядiв: 767

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.